ورزش ۳/ مسئولان فدراسیون فوتبال هنوز نتوانسته اند رضایت باشگاه سپاهان را برای سرمربیگری قلعه نویی در تیم ملی جلب کنند.
طی چند روز گذشته مشخص شد که امیر قلعه نویی گزینه اصلی و نهایی فدراسیون فوتبال برای هدایت تیم ملی ایران است. از این رو با توجه به اینکه قلعه نویی با باشگاه سپاهان قرارداد دارد، حضور او در تیم ملی منوط به رضایت باشگاه اصفهانی است.
مدیران باشگاه سپاهان بارها مخالفت رسمی خود را با جدایی امیر قلعه نویی اعلام کردند و حتی با ادامه فشارها آنها پیشنهاد دادند سرمربی شان به طور همزمان در تیم ملی نیز فعالیت داشته باشد اما این پیشنهاد مورد توجه اهالی فوتبال و فدراسیون نشینان قرار نگرفته است.
در این خصوص رایزنی های زیادی از سوی مقامات فدراسیون فوتبال با مدیران سپاهان انجام شده اما هنوز نتیجه ای در بر نداشته و باشگاه اصفهانی از موضع خود کوتاه نمی آید. کشمکش های میان فدراسیون و باشگاه سپاهان درباره قلعه نویی ادامه دارد و باید دید طی روزهای آینده چه اتفاقی می افتد.
با ادامه این روند اما احتمالا دو اتفاق رخ خواهد داد؛ با توجه به اینکه سپاهان به هیچ عنوان راضی به جدایی قلعه نویی است، فدراسیون یا مجبور است پیشنهاد باشگاه اصفهانی برای سرمربیگری همزمان قلعه نویی در تیم ملی و سپاهان را بپذیرد یا اینکه به سراغ گزینه دیگری برای هدایت تیم ملی برود که البته در شرایط کنونی گزینه ایرانی بعدی می تواند علی دایی باشد که ظاهرا مخالفت هایی با حضور وی در راس کادرفنی تیم ملی وجود دارد.

ادامه کشمکش فدراسیون و سپاهان به خاطر قلعه نویی