قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / مطالب ویژه / ازدواج و زندگی / ضرورت مشاوره زناشویی

ضرورت مشاوره زناشویی

بجای لجاجت و عنادت، هر چه زودتر برای رفع مشکلات زندگی با یک مشاور و متخصص خانواده تماس بگیرید.

اهمیت مشاوره زندگی زناشویی

اهمیت مشاوره زندگی زناشویی امروزه با توجه به سبک جدید زندگی و انقلاب های ریز و درشت فرهنگی اجتماعی بیش از هر زمان دیگری احساس میشود. در بازه زمانی چند سال قبل تا کنون همه چیز به سرعت در حال تغییر بوده است، نوع روابط بین فردی ، پل های ارتباطی و شبکه های اجتماعی، شغل های جدید و درامد های عجیب، تغییرات ظاهری، نوع تفریح و توقعات از زندگی همه و همه دستخوش تغییرات چشمگیر شده اند و همین امر سبب شده است زندگی فردی و مشترک افراد را با مسائل مختلفی رو به رو شود.

پس اهمیت مشاوره زندگی زناشویی برای برخورد صحیح با این مسائل قابل درک است. زندگی از آن سیستم ساده و ابتدایی که مرد با تمام توان کار میکرد و فقط به فکر رفاه خانواده بود و سقف خواسته های زن رضایت همسرش از خانه داری او بود خارج شده است و توقعات و دغدغه ها متنوع و پیچیده شده اند و یک مشاور خانواده کمک میکند بهتر خود را با وضع موجود وفق دهیم.

ضرورت مشاوره زناشویی

ضرورت مشاوره زناشویی زمانی درک میشود که زندگی از روال طبیعی خود خارج میشود و مشکلات پیش آمده آن را به بحران می کشانند . گاهی مدیریت بحران پیش آمده از توان زوج خارج است و حس ناامیدی به سراغ آنها می آید. ضرورت مشاوره زناشویی اینجا معنا پیدا میکند تا با آنالیز منطقی شرایط ایجاد شده درست ترین راه را پیش روی ما قرار دهد. اشخاصی که در مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی هستند کارشناسان و درمانگرانی حاذق هستند که رسالت آنها کمک به بهبود زندگی شما است. اما گاه دو نفر در چنان سطحی از اختلاف شخصیتی؛ سلیقه ای،  اجتماعی، فرهنگی قرار دارند که راه بر هر تدبیری بسته می شود حتی در این شرایطم بهترین تصمیم این است که یک کارشناس خانواده ما را به این اطمینان برساند تا بتوانیم با خود به این نتیجه برسیم که برای نجات زندگی مشترکمان هرکاری که باید انجام داده ایم. بجای لجاجت و عنادت هر چه زودتر با یک مشاور و متخصص خانواده تماس بگیرید.

 

 

آویژه

تبلیغات چشمه امید

مطلب پیشنهادی

دختران-ازدواج-زودهنگام

استاندار کردستان: از دلایل افزایش طلاق در استان، ازدواج زود هنگام دختران است

استاندار کردستان: معضل ازدواج زودهنگام دختران برطرف شود سنندج – ایرنا – استاندار کردستان با …

چگونه از افسردگی بعد از ازدواج جلوگیری کنیم؟

افسردگی که در کمین تازه عروس هاست! نمناک/ قطعاً ماه ها و هفته های زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *